Aktualności

Aktualne wydarzenia z działalności Stowarzyszenia

0 X

Nowa współpraca

W dniu 12 sierpnia 2013 r. w Poznaniu odbyło się spotkanie pana Stanisława Chłościńskiego - prezesa naszego Stowarzyszenia z panem Tomaszem Sadowskim, prezesem Fundacji Pomocy Wzajemnej BARKA. Rozmowa zaowocowała deklaracją o wzajemnej współpracy.

Czytaj więcej →
Napisane przez S.W.
0 X

Koncert w Krakowie

W sobotę 13 kwietnia 2013 roku o godzinie 12.30 w Śródmiejskim Ośrodku Kultury w Krakowie odbył się koncert dla przyjaciół i sympatyków naszego Stowarzyszenia. Po powitaniu gości przez pana Stanisława Chłościńskiego, prezesa naszego Stowarzyszenia, kilka słów o wykonawcach oraz granych przez nich utworach wygłosił Pan Profesor Reiner. A potem nastąpiła prawdziwa uczta dla ducha.

Czytaj więcej →
Napisane przez S.W.
0 X

Konferencja "Stereotyp ogranicza"

14 grudnia 2012 roku o godzinie 10:00 w biurowcu DELTA w Poznaniu odbyła się konferencja "Stereotyp ogranicza – podsumowanie kampanii 'Życie to pasja'", organizowana przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu. Rozmawiano o funkcjach i celach kampanii społecznych, wpływie stereotypów i uprzedzeń na człowieka oraz posumowano kampanię...

Czytaj więcej →
Napisane przez S.W.
0 X

Konferencja "Dzieci i młodzież jako ofiary sekt?"

15 listopada 2012 roku w Toruniu odbyła się Konferencja pt. "Dzieci i młodzież jako ofiary sekt?" w ramach IV Toruńskiego Sympozjum poświęconego Sektom i Nowym Ruchom Religijnym (TSpSiNRR). Na jednej z sesji Prezes naszego Stowarzyszenia Pan Stanisław Chłościński przedstawił wykład pt. "Dzieci gorszego boga. Dzieci i młodzież w uzależnieniu od sekt - historie, które napisało życie".

Czytaj więcej →
Napisane przez S.W.
Tagowanie Religia, Sekty
Strona 1 z 3123
Copyright © 2013. Stowarzyszenie Wyzwoleni